دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

تاریخچه و قدمت آرایش و پیرایش در دنیا چقدر است؟

آرايش و پيرايش زنانه از قدیم الایام نزد زنان و مردان دنیا از محبوبيت زیادی برخوردار بوه است و همه افراد به گونه ای علاقه زيادي برای زيباتر نشان دادن چهره خود داشتند . مطالعات باستان شناسی نشان میدهد که همه افراد بشر در دوره های تاریخی مختلف به گونه ای با استفاده از مواد رنگی طبیعی برای آرایش خود استفاده میکرده اند طرز پیرایش موها با استفاده از لوازم خاصی انجام میگرفت. خانواده های ثروتمندان و شاهزاده ها جز کسانی بودند که برای آرایش و پیرایش خود پیشرو بودند.مصریان قدیم در آرایش و پیرایش پیش قدم تر از دیگر جوامع تمدنی بشر بودند.

آرايش و پيرايش زنانه ، دوره آرایش و پیرایش ، آرایش و پیرایش شیوا
آرايش و پيرايش زنانه

معرفی دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه

دوره آموزش آرایش و پیرایش زنانه که در آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران و دیگر شهرستانهای کشور اجرا میشود برای همه هنرجویان دوره مهمی میباشد . این دوره به صورت کلی همه حرفه های آرایشگری را شامل میشود از میکاپ گرفته تا کوتاهی مو . به صورت کلی همه رشته ها تا حدودی به صورت عمومی اموزش داده میشود . بازار کار برای رشته آرایش و پیرایش در سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه زیاد میباشد و یکی از محبوب ترین ترین رشته های ارایشگری زنانه میباشد . با گذراندن این دوره است که به راحتی میتوان مجوز افتتاح یک آرایشگاه را دریافت کرد.

دوره آرایش و پیرایش زنانه ، آرایش و پیرایش سوزان ، آرایش و پیرایش عمومی
دوره آرایش و پیرایش زنانه

توانمندیهای کارآموز بعد از اتمام دوره آرایش و پیرایش

دوره آرایش و پیرایش مهارت های زیر را به هنرجو آموزش خواهد داد تا بتواند از توانمندیهایی چون چهره شناسی، رنگ شناسی، پوست شناسی ، استفاده از انواع کرم ها و رژگونه ها ، همسان سازی رنگ کرم ها و پدر های آرایشی با پوست های چرب و پوست خشک معمولی و مختلط ، کوتاه کردن مو (کوپ) ،شینیون مو و حالت دادن موهای کوتاه و بلند، محافظت از مو با محصولات آرایشی،رژ زدن ، کشیدن خط چشم ،رنگ و مش کردن مو،صاف کردن مو ، فرکردن ، مرتب کردن ناخن ، اصلاح صورت و ابرو و آرایش صورت خواهد بود.

آموزشگاه آرایشگری زنانه ، آموزشگاه ارایش و پیرایش زنانه ، دوره آرایش و پیرایش زنانه ماتشکا
ماتشکا : معرفی آموزشگاه آرایشگری زنانه

آیا بعد از دوره آرایش و پیرایش میتوان آرایشگاه افتتاح کنم؟

دوره آرایش و پیرایش عمومی به دلیل اینکه بعد از اتمام دوره هنرحو میتواند با مدرک اخذ شده آرایشگاه بزند به همین خاطر پرطرفدارترین دوره بین علاقمندان به آرایشگری زنانه محسوب میشود .

آیا با گذراندن دوره آرایش و پیرایش میتوان دیپلم بگیرم ؟

بعد از اتمام دوره آرایش و پیرایش و قبولی در ازمون فنی حرفه ای برای شما دیپلم آرایش و پیرایش عطا میشود

آیا دوره ارایش وپیرایش زنانه پیش نیاز هم لازم دارد؟

این دوره به پیش نیاز احتیاج ندارد و شما از صفر میتوانید شروع کنید.

ایا بعد از اتمام دوره مدرکی برای ما خواهید اد؟

بله ، بعد از اتمام دوره به هنرجو مدرک فنی حرفه ای آرایش و پیرایش داده خواهد شد.

تهیه لوازم آموزش آرایش و پیرایش بر عهده کار آموز است یا آموزشگاه؟

طبق قوانین سازمان فنی حرفه ای تهیه لوازم بر عهده آموزشگاه ها میباشد و اموزشگاه ها موظف هستند تمام لوازم اموزشی هنرجو را (اعم از مواد مصرفی رژ لب ، خط چشم ، ریمل ،.. و لوازم مورد نیاز رنگ مو ، کوتاهی مو ، وکس و اصلاح و …) در جامع ترین حرفه آرایش و پیرایش تهیه کنند .

مدرک آرایش و پیرایش ، آرایش و پیرایش افسون ، مدرک آرایشگری زنانه
مدرک آرایش و پیرایش

مدت زمان آموزش آرایش و پیرایش زنانه چقدر میباشد؟

مدت زمان دوره عمومی آموزشی آرایش و پیرایش زنانه در آموزشگاه آرایشگری بر خلاف بعضی از آموزشگاه ها که بین 2تا 4 جلسه آموزش میگذارند آموزش های ما یک ماه و نیم تا دو ماه است. برای هنرجویان ساکن شهرستان و شاغل ، دوره های آموزش خصوصی به صورت کوتاه مدت و فشرده نیز برگزار خواهد شد.

آموزش آرایش و پیرایش ، آموزشگاه آرایش و پیرایش افراشته ، آموزش گریم و میکاپ در آرایشگری زنانه

 

آیا بعد از اخد مدرک آرایش و پیرایش میتوان کسب درآمد کرد؟

بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.

برای همه ما آرایشگران مهم است که پس از انجام آرایش، خود ما و مشتری از نتیجه ی کار راضی باشند. بنابر این کیفیت آموزش خیلی مهم میباشد .

با توجه به بازار کار گسترده آرایش و پیرایش در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها، این رشته آموزشی همواره یکی از محبوب ترین دوره های آموزشی برای هنرجویان بوده و درخواست های زیادی برای برگزاری دوره آرایش و پیرایش وجود دارد.

آموزش آرایشگری زنانه در تهران با مدرک فنی حرفه ای

آموزش آرایشگری زنانه در تهران با مدرک فنی حرفه ای

آموزش آرایشگری زنانه در تهران توسط مربی فنی حرفه ای با مدرک بین المللی

سازمان فنی حرفه ای در ایران یک سازمان دولتی وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی میباشد . این سازمان در سال ۱۳۵۹ با ادغام سه سازمان به منظور ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای تشکیل شده ‌است . مدارک ازائه شئه توسط سازمان فنی حرفه ای سه نوع مدرک میباشد که بهترین مدرک و معتبرترین مدرک آن مدرکی است که دارادی کد استاندارد و بین المللی قابل ترجمه میباشد که در کشور های عضو سازمان جهانی کار که بالغ بر ۱۸۷ کشور میباشد معتبر است . آموزشگاه آرایشگری زنانه هم بیش از ۳۰ مدرک تخصصی فنی حرفه ای به هنر جوها و علاقمندان جویای کار ارائه میدهد.

برای بعضی مدارک آرایشگری شاید کار آنچنانی در یک کشور خارجی نباشد ولی از مدرک آن رشته میتوان برای دریافت مجوز یا آموزش تخصصی رشته ای در خارج کشور استفاده کرد .

آموزش کلیه رشته های (تخصصی و فوق تخصصی) آرایشگری زنانه در تهران همراه با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

درباره ی آرایشگری زنانه بدانید

آموزش تخصصی گریم عروس در آرایشگری زنانه تهران

آموزش گریم و میکاپ در آرایشگری زنانه از اهمیت خاصی برخوردار هست هر آرایشگاهی حداقل سالی چند بار عروس دارد و یا اینکه خانم هایی برای شرکت در مجالس عروسی و دیگر مراسم ها به آرایشگاه برای میکاپ مراجعه میکنند یاد گیری و یا مدرک گریم و میکاپ این متد به صورت تخصصی یکی از امتیازات آرایشگاه ها به حساب میاد. اگر دوست دارید این حرفه آرایشگری را به صورت تخصصی یاد بگیرید با اموزشگاه آرایشگری زنانه ما در غرب تهران و شرق تهران تماس بگیرید. در آموزش گریم و میکاپ ( انواع سایه ها و آرایش های چشم ، گونه سازی و آرایش ها گونه ، پوشانده عیب ها ، آرایش ها مختص هر چهره ، استفاده از مواد آرایشی مختلف در میکاپ و گریم عروس مانند کانسیلر ها ، پرایمر ها و آرایش های جذاب صورت ، آرایش دخترانه و … ) یاد خواهید گرفت.(آموزش تخصصی گریم از پایه تا فوق حرفه ای در تهران)

آموزش آرایشگری زنانه ، آموزش گریم و میکاپ

آموزش آرایشگری زنانه کوپ و کوتاهی مو محدوده تهران

آموزش تخصصی انواع کوتاهی مو ژورنالی در آرایشگری زنانه با متدهای روز یکی از حرفه های پرطرفدار و لازم برای آرایشگاه ها میباشد که هر خانمی حداقل یکبار در هر چند ماه برای کوتاهی به آرایشگاه مراجعه میکند . اکثر کوتاهی های ژورنالی ( پر ، فارا ، کرنلی ، مصری ، قارچی ، لیر و .. ) مخصوص خانم های شیک پوش ژورنالی و حرفه ای میباشد . برای آموزش آرایشگری تخصصی رشته کوتاهی مو در غرب تهران محدوده صادقیه – ستارخان – مرزداران با آموزشگاه ما تماس بگیرید.

آموزش آرایشگری زنانه کوپ و کوتاهی مو محدوده تهران

 آموزش رنگ و مش در آرایشگری زنانه سمت غرب تهران

آموزش رنگ و مش هم یکی رشته های تخصصی آموزشگاه آرایشگری زنانه میباشد . رنگ کردن مو دو نوع میباشد رنگ موی معمولی و رنگ موی حرفه ای . رنگ کردن مو به صورت معمولی را دارندگان مدرک آرایش و پیرایش عمومی زنانه هم بلد هستند ولی برای رنگ کردن مو به صورت تخصصی باید دوره های آموزش آرایشگری زنانه تخصصی شرکت کنید. چند سرفصل آموزش رنگ و مش را که در آموزشگاه های آرایشگری سمت غرب تهران در صادقیه ، مرزدران و ستارخان ، و در شرق تهران محدوده نارمک ، تهرانپارس و پیروزی آموزش داده میشود را مشاهده میکنید. {آموزش یک دست کردن رنگ پایه ها، رنگ کردن موی سفید تیره و روشن، انواع لایت های روز و سه بعدی، روشن کردن مو با پودر و رنگ حتی با دکلره ، آموزش انواع لایت ها (های لایت , مون لاین , سان لایت , هاف لایت , لو لایت )}

 آموزش رنگ و مش در آرایشگری زنانه سمت غرب تهران

آموزش کاشت ناخن در آرایشگری زنانه با مدرک فنی حرفه ای

آموزش آرایشگری که علاقمندان به آرایشگری زنانه دنبال اش هستند در واقع کل آموزش های مربوط به آرایشگری زنانه را دربر میگیرد . آموزش کاشت ناخن هم یکی از دیگر رشته میباشد که بعضی از صاحبان آرایشگاه ها این خدمات را انجام میدهند ولی بعضی خانم ها به صورت تخصصی این حرفه را یاد میگیرند و در منزل یا اجاره کردن میز در آرایشگاه ها این خدمات را ارائه میدهند. اگر شما هم در هر منطقه تهران ساکن هستید فرقی نمیکند چه غرب تهران باشید چه شرق تهران یا شمال تهران و به دنبال یک مرکز آموزش آرایشگری کاشت ناخن در محدوده خودتان میگردید با مراکز آموزش آرایشگری زنانه بالا تماس بگیرید یا اینکه به سایت ناخن کار nakhonkar.ir وارد شوید و بهترین مراکز آموزش کاشت ناخن تهران را مشاده کنید.

آموزش کاشت ناخن در آرایشگری زنانه با مدرک فنی حرفه ای

آموزش مانیکور و پدیکور دست و پا در آرایشگری

در آرایشگری زنانه مانیکور دست و پدیکور پا یکی دیگر از حرفه های آرایشگری زنانه در حیطه کار ، ناخن کاران میباشد . البته در صورت تمایل دیگر آرایشگران میتوانند این خدمات را ارائه دهند چنانچه بعضی ها این کار را میکند. سازمان فنی حرفه ای از آموزش دهندگان این خدمات در آموزشگاه ها میباشد. اگر شما هم در تهران هستید با مرکز آموزش آرایشگری تخصصی ما در تهران پارس و پیروزی غرب تهران در تماس باشید .

آموزش مانیکور و پدیکور دست و پا در آرایشگری زنانه

آموزش اکستنشن مو در آرایشگری زنانه در تهران

آموزش اکستنشن مو در آرایشگری زنانه یعنی آموزش اضافه کردن موی اضافه در طول موهای معمولی فرد به منظور بلند نشان دادن و پر پشت نشان دادن موهای شخص .این رشته هم جز رشته های آرایشگری میباشد ولی برای این رشته مدرک فنی و حرفه ای ارائه نمیشود . این رشته هم بدلیل اینکه زحمت زادی دارد و تخصصی میباشد از لحاظ درامدزایی حرفه خوبی میباشد ولی به نظر ما در کنار این رشته باید حرفه دیگر آرایشگری زنانه یاد بگیرید تا در مواقع بیکار خدئمات دیگر هم تارائه دهید . برای آموزش اکستنشن مو در صادقیه با مرکز آموزش آرایشگری زنانه ما در غرب تهران تماس بگیرید.

آموزش اکستنشن مو در آرایشگری زنانه در تهران

آموزش پیرایش ابرو و صورت زنانه در آرایشگری زنانه در تهران

آموزش تخصصی پیرایش و اصلاح صورت و ابروی زنانه و قرینه سازی ابرو ها یکی از رشته های دیگر تخصصی آرایشگری زنانه در آموزشگاه ها میباشد که اکثر آموزشگاه ها این حرفه را آموزش می دهند و مدرک فنی حرفه ای صادر میکند. برای این رشته مدرک تحصیلی پایان دوره راهنمایی لازم میباشد پیش نیاز لازم نیست .این رشته هم جز رشته ها پر مشتری میباشد که دستمزد مناسبی هم دارد . هنرجو بعد از آموزش میتواند علاوه بر اصلاح صورت و ابرو قادر به اپیلاسیون و دپیلاسیون هم باشد. برای آموزش این رشته فنی حرفه ای با مدرک در تهران با شماره های بالا تماس بگیرید تا بهترین آموزش ها را تجربه کنید .

آموزش پیرایش ابرو و صورت زنانه در آرایشگری زنانه در تهران

آموزش جدیدترین روش هاشور ابرو ، تاتو در آرایشگری زنانه

آموزش تاتو ایمن ابرو ها یا هاشور ابرو یکی از پردرامدترین رشته های آرایشگری زنانه میباشد که به میکروپیگمنتیشن معروف است . در این رشته آرایش دائم صورت را آموزش خواهید دید که با داشتن مدرک آرایش دائم صورت (میکروپیگمنتیشن) و در صورت تمرین زیاد و علاقه به این کار و انجام خدمات رایگان برای مدتی به منظور تمرین ، اگر بخواهید و اصولی کار کنید بهترین درآمد آرایشگری را خواهید داشت . برای رشته آرایش دائم صورت مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای صادر میشود که این مدرک بین المللی میباشد . با این آموزش ، قادر خواهید بود علاوه بار (هاشور ابرو ، قرینه سازی ابرو ها با هاشور ابرو سایه ابرو ،رژل دائم ، سایه چشم ، بن مژه و … ) ، تاتو بدن هم انجام دهید . آموزش انواع سایه ها، مخملی، خط مژه، خط چشم، خط لب با دستگاه و با مدرک معتبر فنی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری معتبر زنانه در منطقه 2 ، 5 ، 13 ، 4 و .. تهران ، برای مشاوه تماس بگیرید.

آموزش جدیدترین روش هاشور ابرو ، تاتو در آرایشگری زنانه

آموزش شینیون مو در آرایشگری زنانه

شینیون مو در آرایشگری چیست؟ شینیون موی (به فرانسوی: chignon) یکی از مدل‌های رایج آرایش مو است. به جمع کردن حالت دار مو با سنجاق و دیگر لوازم در پشت سر شینیون می‌گویند. سبک‌های تخصصی و مدل‌های زیادی از شینیون وجود دارد. سبک‌های تخصصی شینیون مناسب برای افراد خاص پوش ، عروسی‌ها و نامزدی‌ها و مراسم‌های رسمی می‌باشد ولی سبکی که عمومیت دارد همان جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر است.این حرفه آرایشگری هم در آموزشگاه های آرایشگری به صورت جداگانه آموزش داده میشود و برای مدرک فنی حرفه ای هم به این رشته اعطا میگردد .

معیار های پیشنهادی ما برای انتخاب آموزشگاه آرایشگری خوب

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران زیاد میباشند و هر کدام تعدادی از حرفه های آرایشگری را با توجه به مجوزشان آموزش میدهند . در انتخاب یک آموزشگاه آرایشگری به نکات زیر توجه کنید و طی یک تماس تلفنی یا حضوری سوالات زیر را مطرح کنید و برایشان جواب بخواهید:

سوال 1 شهریه آموزش حرفه آرایشگری مورد نظر چقدر است؟
سوال 2 آیا کتاب ها و کیت های آموزشی هم هزینه جدا دارند یا جز شهریه حساب میشوند؟
سوال 3 موارد آموزشی رشته مورد شما چیست؟ (کوتاهی مو، رنگ مو، هایلایت، آرایش صورت، ناخن و…)
سوال 4 در صورت داشتن غیبت در کلاس ها ، وضعیت آموزش های از دست رفته من چگونه خواهد شد؟
سوال 5 دوره آموزشی (نظری و عملی) چقدر طول می کشد؟
سوال 6 آیا بعد از آموزش ، جایی را برای کارآموزی تکمیلی و دست ورزی به من پیشنهاد می دهید؟
سوال 7 آیا بعد از آموزش ، پشتیبانی و رفع اشکال دارید؟ اگر جواب مثبت است تا چند ماه میباشد؟
سوال 8 آیا آزمون فنی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری شما انجام خواهد شد یا یک آموزشگاه دیگری معرفی خواهید کرد؟
سوال 9 چند مدت بعد از آزمون طول خواهد کشید تا مدرک فنی حرفه ای به دست ما برسد؟
سوال 10 تجربه مربیان آموزشگاه چقدر است؟

آموزشگاه آرایشگری

شرایط تشکیل کلاس های آموزش آرایشگری چگونه است؟

این سوال هم یکی ازسوالات هنرجویان آرایشگری از آموزشگاه ها میباشد که باید از آموزشگاه مربوطه سوال شود .

طبق ضوابط فنی حرفه ای کلاس ها میتوانند به سه صورت تشکیل شوند .

آموزش خصوصی آرایشگری خصوصی شامل بر 1 الی سه نفر میباشد یعنی آموزشگاه میتواند با اختیار خودش تا سه نفر را خصوصی آموزش دهد.
آموزش نیمه خصوصی آرایشگری نیمه خصوصی شامل بر 3 الی 5 نفر میباشد و شهریه اش کمتر از خوصی میباشد
آموزش گروهی آرایشگری گروهی شامل 5 الی 15 نفر میباشد و هزینه ثبت نام در این گروه با کمترین شهریه انجام میشود.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی و آموزشگاه در روزهایی که تعیین شده و به هنرجو ابلاغ میشود.

بعضی از آموزشگاه ها امکان برگزاری آموزش ها را به صورت فشرده برای شاغلان و شهرستانی های عزیز فراهم میکنند.

 

آیا با هر مدرک رشته های آرایشگری صادر شده از طرف فنی حرفه ای میتوان آرایشگاه باز کرد؟
نه . به دو روش میتوانید مجوز آرایشگاه را از اتحادیه بگیرید ۱- با  داشتن مدرک ارایش و پیرایش زنانه  ۲- با داشتن مدارک هفت گانه آرایشگری  . قابل ذکر است اتحادیه مدارک یا شرایط دیگری هم شاید از شما بخواهد ولی از مدارک مربوط به آرایشگری که ضروری است باید یکی از اینها را داشته باشید .
ایا میتوانم بعد از آموزش یکی از دوره ها، مستقیما وارد بازار کار شوم؟
آموزش تمام رشته های ما برای ورود به بازار کار میباشد طبعا برای هر آموزشی اوایل کار برای دست ورزی باید هزینه مواد را گرفت و ارزان کار کرد.
از دوره های آرایشگری زنانه کدام کلاس بهتر است؟
فعلا در ما در دوره های( رنگ و مش ، دوره کاشت ناخن ، دوره آرایش دائم ، دوره کوتاهی مو ) بیشترین هنرجوها را داریم.
بعضی ها در آرایشگاه ها آموزش میدهند . آیا کیفیت آموزشی در آموزشگاه بهتر است یا در آرایشگاه؟
آرایشگاه با آموزشگاه هرکدام وظایف مشخصی دارند. آرایشگاه برای ارائه خدمات آرایشی است و آموزشگاه برای خدمات آموزشی میباشد. اموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای سایت ولی آرایشگاه زیر نظر اتحادیه آرایشگران . اگر شکایتی از آرایشگاه داشته باشید فنی حرفه ای رسیدگی نمیکند ولی از آموزشگاه شکایت داشته باشید فنی حرفه ای رسیدگی میکند.
شهریه رشته های آرایشگری چگونه تعیین میشود؟
شهریه رشته های آرایشگری توسط سازمان فنی حرفه ای تعیین میشود شما میتوانید برای اطلاع از شهریه های امسال، با آموزشگاه تماس بگیرید و هزینه ثبت نام رشته مورد نظر را جویا شوید .
ایا مدرک کاشت ناخن فنی حرفه ای هم صادر میکنید؟
هیچ آموزشگاهی مدرک فنی حرفه ای با عنوان (کاشت ناخن) نمیتواند صادر کند . چون مدارک از طرف فنی حرفه ای صادر میشوند و کاشت ناخن جزء حرفه های معرفی شده فنی حرفه ای نیستند.

در کجای غرب تهران آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب وجود دارد؟

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در غرب تهران بیشتر در محدوده مترو صادقیه ، خیابان ستارخان (مترو شادمان) ، جنت آباد ، اکباتان ، خیابان کاشانی غرب تهران ، پونک و … میباشد.

 

چند سوال مختلف در مورد آرایشگری زنانه که بعضی از خانم برای رفع اشکال به سایت ارسال کرده بودن و در این صفحه جمع کرده ایم امیدواریم بعضی از شما ها بتوانید استفاده کنید

 طریقه آرایش پوست خشک در آموزش آرایشگری زنانه

سوال:با سلام وخسته نباشید .من پوست فوق العاده خشکی دارم هیچ کرمی روی پوست من نمیخوابد خیلی پوست پوسته میشود وقتی کرم میزنم ماسیده میشود .نمیدونم برای رفع مشکل چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید .

جواب:باید اول پاکسازی کنید تا اون پوسته پوسته که سلول های مرده هستند برداشته شود و سپس به پوست تان مرطوب کننده بزنید بعدا میکاپ و…..

 

استفاده از لوازم آرایشی اورجینال در آموزش آرایشگری زنانه

🔴 وقتی رژ لب مایع مثلا ویولت می زنم بعد از مدتی همه ی رژ لب قسمت بالایی لب ام جمع میشود چکار کنیم رژ لب ام دوام بیشتری داشته باشد و در خط چشم پایین که با مداد کشیده میشود اشکال دارم.

✅سلام گلم باید از پرایمر لب استفاده کنید و مارک لوازم آرایش تان هم فیک هست در آرایشگری حرفه ای دنبال جنس اصل باشید این خیلی مهم است .

نحوه پوشش دهی پوست های تیره در آموزش آرایشگری زنانه

🔴 من احساس میکنم پوستم تیره شده .کرم روزانه ام ضدآفتاب با برند هیدرودرم هست ولی پوشش دهی ندارد.یه کرم پودری معرفی کنید که پوشش دهی داشته باشد ضمنا ضرری برای پوست ناشته باشد.

✅ جواب:سلام شما باید از زیر ارایش تا ضد افتاب استفاده کنید و کرم پودری را تهیه کنید که خاصیت درمانی باشد

آموزش دکلره مو در آرایشگری زنانه

سوال چرا روی دکلره شکلاتی میزنم زیتونی میشه؟؟

جواب در آرایشگری مو تا زمانی که مطمئن نیستید رنگ شکلاتی تون شکلاتی گرم یا سرد میباشد حتما دو یا سه سانت رنگ قرمز به رنگ شکلاتی تان اضافه کنید رنگ موی شکلاتی بعضی برند ها خیلی سرد است و وقتی به موهایتان میزنید رنگ سبزی به موهایتان میدهد حتما حتما رنگ قرمز باید به رنگ شکلاتی ریخته شود و گرنه رنگ زیتونی براتون میدهد

اکستنشن مژه والیوم در اموزش آرایشگری زنانه

آرایشگری زنانه : چطور باید برای کسانی که والیوم خیلی خیلی طبیعی میخواند چکار باید کرد ایا تک تک تار های مژه باید اکستنشن شوند؟

انسان ها به طور ميانگين ٢٠٠ تار مژه روي هر چشم شان دارند و اينها هم تو ٣ رديف قرار دارند وقتي پنس ميندازيد قشنگ متوجه ميشوید. كسي كه اکستنشن مژه طبيعي بخواهد شما قد مژه های اکستنشن يا باید هم اندازه خودش و بزرگترين اش يک ميل بالاتر بگیرید و گرنه لازم نیست همه رو پر كنيد اگر هم همه رو پر كردي بعدا تو پايين بساز .

ضمنا میتوانید اکستنشن مژه را در آموزشگاه های آرایشگری زنانه یاد بگیرید البته بدون مدرک فنی و حرفه ای .

 

لیفت و لمینت مژه در آموزش آرایشگری زنانه

❓❓سلام. .. ببخشيد من مژه هام خیلی بلند است ، میخواستم لمينت کنم چون خسته شدم از بس فرمژه استفاده کردم يکي از دوستام پيشنهاد داد اکستنشن کنم ! نظر شما چيه؟؟؟؟ يه چيزي ميخام مراقبت زيادي نخواد. .. مرسي ❤️❤️❤️

✅عزیزم اکستنشن مژه مراقبت میخواد و وقتی مژه رشد کنه باید ترمیم برید ماهی یه بار حداقل … اگر مژه پر دارید لمینت برید بهتره و مژه های شما حالت فر به خود میگیرد .

 رفع مشکلات سایه و هاشور ابرو در آموزش آرایشگری زنانه

سلام من برای خواهرم سایه ی ابرو زدم و بعد از یک ماه هم ترمیم کردم بعد از ترمیم روی ابروش پر از قطره های آب بود و الان هم بعد از سه روز یه لایه ی ضخیم روی ابروش هست دلیلش چی هست؟

انگار فشار دست شما یخورده بالا بوده و یا با زاویه اشتباه زدید ولی چیز مهمی نیست نگران نباشد بعد ۴یا ۵ روز درست میشود

 آموزش قدم به قدم قرینه سازی ابرو در آموزش آرایشگری زنانه

سلام،من توی قرینه سازی مشکل دارم . استاد من قرینه سازی ابرو را با میکروپیگمنتیشن اینطوری یاد دادند که بی حسی رو از یکی از ابروها پاک کن کار را طراحی کن و انجام بده بعد ، تمام که شد ، ابروی بعدی را از مواد بی حسی پاک کن طراحی کن . ولی ظاهرا اینجوری قرینه نمیشه دقیقا چیکار باید کرد؟؟؟؟😒😒

جواب : اول باید کامل ابرو ها را طراحی کنید و قرینه کنید بعد با ماژیک جراحی نقطه گذاری کنید و خشک که شد بی حسی و …..

برای آموزش میکروپیگمنتیشن یا ارایش دائم صورت زنانه باید پیش نیاز طراحی ابرو را داشته باشید . استاد شما ظاهرا دانش آموخته فنی حرفه ای نیستند.

برای آموزش آرایش دائم صورت در تهران با ما تماس بگیرید .