دوره آموزش رنگ مو

دوره آموزش رنگ و مش مو در تهران

دوره های آموزش رنگ و مش مو در تهران شامل آشنایی با انواع موهاو امراض مو (شوره چرب ، شکستگی ، موخوره ، ریزش مو)، اصول صاف کردن انواع موها (موی وژ ، موی کوتاه و بلند ، موهای فر،موهای رنگ شده ، موهای وز ) ، آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل ، ترمیم مش، ، تقسیم بندی های مش و هایلایت ، میکرولایت ، دکوپاژ، دکلره کامل، کالر ملتینگ ، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در مجموعه آموزشگاه های آرایشگری ماتشکا در مدت زمان مشخصی برگزار می شود. این دوره شامل دو بخش مبتدی و حرفه ای می باشد. دوره مبتدی و پیشرفته رنگ و مش 60 ساعت و در جلسات دو ساعت ه برگزار می گردد . ضمنا در صورتی که هنرجو در این دوره نتواند به مهارتو به طور کامل یاد نگیرد سعی خواهد شد در جلسات دیگری بدون درافت هزینه آموزش اضافی به هنرجو داده شود .

هزینه دوره آموزش رنگ و مش

هزینه های دوره آموزش مبتدی و حرفه ای متفاوت می باشد و آموزش های ارائه شده در آموزشگاه به صورت تضمینی و  یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای و به قصد قبولی در آزمون برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش به چه صورت میباشد؟

دوره مبتدی شامل سر فصل های ذیل میباشد: ابتدا برای کارآموز کلاس های تئوری برگزار خواهد شد تا اطلاعات کاملی در مورد مو مانند (ساختار مو، مراقبت از مو،شناخت رنگ ها ، قانون رنگ ها و  ph  آنها ،  کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی ، ترکیب رنگ ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید ، تکنیک های مختلف رنگ مو ، دکلره (بی رنگ کردن مو)، ساتیه روشن کردن مو و مش ها ، رنگساژ) را بدست بیاورد بعد دوره اموزش عملی دوره مبتدی رنگ و مش  شروع خواهد شد .

کاتالوگ خوانی رنگ مو ، کلاس رنگ و مش ، انواع رنگ مو
دوره های آموزش رنگ مو در غرب تهران

هزینه دوره مبتدی رنگ مو و مدت آن

نام حرفه کاربر مواد شیمیایی در آرایش زنانه مقدماتی
مهارت های پیش نیاز این استاندارد ندارد
مدت زمان آموزش یک ماه و نیم
شهریه کلاس گروهی 1.300.000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی 1.700.000 تومان
شهریه کلاس خصوصی 2.500.000 تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته (تماس بگیرد)

دوره تخصصی رنگ و مش چگونه دوره ای است؟

دوره تخصصی رنگ و مش در تهران . در این دوره هنرجو عناوین زیر را آموزش خواهد دید:

مش کردن با فویل ،مش کلاهی ،  ترمیم مش ، پیگمنت تراپی ، دکوپاژ ، شناختن پایه ها، دکلره کامل ، ترمیم دکلره ، کراتین سرد و گرم ، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی ، پیکسلی

دوره رنگ مو پیکسلی ، دوره آموزش رنگ مو ، آموزش انواع رنگ مو
دوره های آموزش رنگ مو در شرق تهران

 

کلاس های عملی یا کارگاهی رنگ و مش

در کلاس های کارگاهی ما در تهران هنرجو( تر کیب رنگ ها ، رنگ کردن موی طبیعی ، رنگ کردن موی رنگ شده ، رنگ کردن موهای سفید ، دکلراسیون (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه ، لایت سه بعدی ، رنگساژ ، مردانساژ ، ، ویتامینه کردن مو، فر کردن موها ، ریباندینگ ) را آموزش خواهد دید و قادر خواهد بود تمام موارد آموزشی در کلاس های عملی را بر روی مدل طبیعی پیاده کند.

هزینه دوره تخصصی رنگ مو و مدت زمان دوره

نام استاندارد مهارت آموزشی کاربر مواد شیمیایی در آرایش زنانه تخصصی
مهارت های پیش نیاز این استاندارد ندارد
مدت زمان آموزش دو ماهه
شهریه کلاس گروهی 1.800.000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی 3.000.000 تومان
شهریه کلاس خصوصی 4.000.000 تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته (تماس بگیرید)
آموزش مش با فویل ، آموزش مش کلاهی ، دوره حرفه ای رنگ مو
تفاوت هایلایت با بالیاژ

دوره آموزش رنگ مو چگونه برگزار خواهد شد؟

ضوابط فنی حرفه ای تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش رنگ مو در تهران همانند دیگر کلاس های آموزشگاه به سه صورت (گروهی ، خصوصی ، نیمه خصوصی) برگزار میشود . طبق قوانین و ضوابط سازمان فنی حرفه ای تعداد نفرات برای برگزاری کلاس های خصوصی باید حداقل 1نفر الی حداکثر 3 نفر باشد . برای کلاس های نیمه خصوصی اگر تعداد هنرجوها  3 الی  5 نفر باشد میتوان کلاس ها را تشکیل داد برای کلاس های گروهی 5 الی 15 نفر. طبق تشخیص مدیریت آموزشگاه ،  در صورتی که کلاس ها به حد نصاب رسید با هماهنگی آموزشگاه مربی برای هنرجوها شروع به اموزش خواهد کرد.

ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند به منظور فشرده کردن اموزشها و کم کردن هزینه های هنرجوها در آخر هفته پنجشنبه و جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی و ساعت های عصر نیز امکان برگزاری کلاس وجود دارد.در نزدیکی آموزشگاه پانسیون برای اسکان چند روزه بانوان وجود دارد. در صورت نیاز میتوانید با آموزشگکاه هماهنگ کنید تا معرفی شوید .

ابزار کار مورد نیاز هنرجویان دوره رنگ مو

در دوره رنگ و مش مو ابزار لازم هنرجویان برای کار در آموزشگاه ، به صورت رایگان از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار داده میشود. شانه ، برس گرد، ، قلم رنگ ، کاسه رنگ، برس رنگ، کلیپس ، قلاب، بیگودی فر ریز دشت متوسط ، مواد صاف و فر قلیایی و اسیدی ، حوله يکبار مصرف ،پيش بند مخصوص یکبار مصرف ، دوره آموزش رنگ مو، كلاه رنگ نايلوني يکبار مصرف ، کلیپس تقسیم ، فويل آلومينيوم برای رنگ مو، كلاه مش متوسط و بزرگ (پلاستيک مقاوم) ، سنجاق سر فلزی، مواد ضد عفونی ابزار، نرم كننده فوري و عميق مواد ويتامينه رنگ مو در تن هاي مختلف ) آموزش رنگ و مش ، رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت (، اکسیدان کرم شماره 1 الی 4 ، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، پودر دکلره ، شاموپو ، نرم کننده، كرم بي رنگ كننده كرمي، پودر بي رنگ كننده پودر آبي و سفيد، سرشوی، سشوار كلاهي برقي، سشوار دستي، اتو مو.

ابزار رنگ و مش ، ابزار رنگ مو ، دوره رنگ مو
دوره آموزش رنگ مو در شمال تهران
کلاه رنگ مو - مش کلاهی - آموزش انواع رنگ مو ، ابزار رنگ و مش
آموزشگاه رنگ مو در تهران

نتیجه دوره رنگ مو چه خواهد بود؟

دوره رنگ و مش در تهران یکی از دوره های خوب و پرطرفدار آرایشگری زنانه میباشد و شما بعد از اتمام دوره آموزش رنگ مو تسلط کاملی به رنگ کردن موی زنانه خواهید داشت و خدماتی همچون رنگ کردن موی زنانه ، به پایه رساندن موها ، انواع مش ها (مش فویلی ، مش با کلاه ، شعاعی ) دکوپاژ مو ، دکلره کامل موها ، ترمیم دکلره ، مردانساژ ، انواع هایلایت های فانتزی و حرفه ای ، انواع لایت ها ، آمبره ، سامبره ، بالیاژ  ، رنگ های کهکشانی ، ویتامینه کردن مو ، صافی موی دائمی ، ترمیم موهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره و … انجام خواهید داد. پس از گذراندن دوره کار با مواد تهران و کار در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی هر روز به تجربه هایتان خواهید افزود و کسب و کار تان را بهبود خواهید بخشید.

رنگ و مش حرفه ای ، رنگ و مش پیشرفته ، متخصص رنگ و مش ، اموزش رنگ مو در سعادت آباد

بازار کار رنگ مو چگونه است؟

بازار کار رنگ مو و مش مو هر سال بهتر از سال های قبل میباشد. حرفه رنگ و مش یکی از حرفه های پردرآمد شاخه آرایشگری زنانه میباشد. خیلی از خانم ها هستند که به صورت تجربی و جسته گریخته ، حرفه رنگ مو را یاد گرفته اند و چون تسلط کافی به این حرفه را ندارند به موهای مشتریان و موهای خودشان آسیب میزنند . ولی یاد گرفتن این حرفه به صورت یک شغل اصولی و قدم به قدم به همراه کلیه آموزش ها و متد های به روز در دنیای مد و زیبایی باعث میشود بازار کار خوبی داشته باشید. لازم به ذکر است همه افراد در روز اول رنگ و مش کار حرفه ای نشدند با کار با کیفیت و قیمت مناسب خواهید توانست مشتریان ثابتی برای خود پیدا کنید . با گذراندن دوره آموزش رنگ و مش با تمامی متدهای جدید و روز دنیا تا چندین سال 2019 – 2020  و … به روز هستید.

شغل رنگ و مش ، دوره رنگ مو ، بازار کار رنگ مو

توصیه ما این است که بعد از دو سال از آموزش و تمرین های مداوم در سمینار ها ، جلسات ، ورک شاپ ها و … هر از چند گاهی شرکت کنید و به روز تر باشید .

خیلی از افراد به صورت تجربی این کار را می کنند و متاسفانه به صورت حرفه ای با این رشته آشنایی ندارند در این صورت ممکن است به موهای مشتریان نیز آسیب بزنند.

سوالات متداول دوره آموزش رنگ مو

دوره های رنگ و مش مو در دو سطح مبتدی و حرفه ای (تخصصی) برگزار میگردد بالطبع مناسب ترین دوره برای هنرجویانی هیچ که آموزشی ندیده اند دوره مبتدی بهترین دوره میباشد و بعداز اینکه در محیط آرایشگاه یا سالن ها کار کردید و آموزش های یاد گرفته در تهران را به صورت عملی خودتان انجام دادید و تمرین کردید میتوانید برای ثبت نام در دوره پیشرفته رنگ و مش اقدام کنید .
بیشتر هنرجویان ثبت نام شده در دوره های رنگ مو آموزشگاه های آرایشگری سایت را شهرستانی های عزیز تشکیل میدهند که از همه جای میهن عزیزمان ایران در این دوره ها آموزش میبینند. برای این دسته از شرکت کنندگان عزیز محل اسکان شبانه روزی یا پانسیون در نظر گرفته خواهد شد برای کسب اطلعات بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرید .
با توجه به هزینه های دوره ها در صورتی که تعداد ثبت نامی ها در یک شهر بیشتر باشد میتوان دوره های کوتاه مدت در شهرستان مورد نظر برگزار کرد .
وارد شدن و موفق شدن یا نشدن درهر کاری به توانایی های فرد بستگی دارد حرفه های آرایشگری هم جدا از این اصل نمیباشد فقط ما متعهد هستیم تمامی آموزش ها را برای شما آموزش دهیم .
بله ، موارد آموزشی عملی دوره رنگ و مش بیشتر بر روی مدل زنده انجام میشود . مخصوصا آموزش های عملی لایت ها را باید زیر نظر مربی بر روی مدل زنده انجام دهید تا به صورت کامل آموزش بیبینید ولی سعی آموزشگاه بر این است تا میتواند برای شما مدل زنده تهیه کند ولی جز وظایف آموزشگاه نیست .
مربیان آموزشگاه ها همگی جزو بهترین مدرس های تهران و به صورت گزینشی از طرف آموزشگاه میباشند .
در صورتی که تمایل به داشتن درآمد بالا از این حرفه دارید، پیشنهاد میکنیم حتما دوره پیشرفته رنگ و مو را بعد از مدتی بگذرانید . البته بعضی هنرجوها استعداد زیادی دارند و میتوانند هر دو تا دوره را یکجا به اتمام برسانند .
بله ابزار کافی برای آموزش هر تعداد هنرجو در آموزشگاه موجود است. مواد مصرفی مثل برند رنگ مو و اکسیدان بنا به درخواست هنرجو و مربی ، برای رنگ های ترکیبی از طرف آموزشگاه فراهم میشود .
بله در صورتی که هنرجو در دوره های آموزشی، مهارت کافی برای انجام کار را کسب کند حتما از طرف آموزشگاه به آرایشگاه های بزرگ یا کوچک معرفی می شود.
آیا در دوره مبتدی رنگ مو ، مش با کلاه و مش با فویل هر دو برای هنرجو آموزش داده می شود
بعد از اتمام دوره رنگ مو برای آزمون کاربر مواد به سازمان فنی حرفه ای معرفی میشوید و بعد از قبولی در آزمون عملی و نظری به مدرک معتبر بین المللی فنی حرفه ای به هنرجو اعطا خواهدشد.

 

انواع برس رنگ مو - دوره آموزش رنگ مو ، انواع رنگ مو

دوره های آموزش رنگ مو در غرب تهران