آیا می توانم بعد صافی دائمی مو از رنگ مو استفاده کنم؟

آیا می توانم بعد صافی دائمی مو از رنگ مو استفاده کنم؟

درمان های کراتینه یک راه عالی برای از بین بردن موخوره و صاف کردن کوتیکول مو است. کراتینه مو یک اثر درمانی موقت است که به تدریج در مدت 3 تا 6 ماه  اثر خود را از دست میدهند. (بسته به کراتینه درمانی مورد استفاده).

خاصیت مواد کراتینه

پروتئین کراتین حاوی سیستئین دی سولفید است که پل های دی سولفیدی را تشکیل می دهد که بسیار قوی هستند و به سختی نفوذ می کنند. بنابراین به احتمال زیاد منجر به یک نتیجه حذف رنگ مو به صورت ناهموار خواهد شد. با این حال می توان پروتئین کراتین را حذف کرد تا بستر برای حذف یکنواخت رنگ طوسی آماده شود.

برای از بین بردن سد پروتئینی کراتین از شامپوی حاوی سدیم مانند سدیم لوریل سولفات استفاده کنید زیرا این ماده توانایی تجزیه کراتین را دارد.

چگونه موهای کراتینه را آماده رنگ کنیم.

برای موهایی که دارای پروتئین کراتین هستند، یک قاشق غذاخوری نمک (کلرید سدیم) را به دو یا سه قاشق غذاخوری از شامپو اضافه کنید. موها را دو یا سه بار در روز بشویید تا زمانی که مو به حالت رنگ اولیه خود بازگردد، این ممکن است تا چند هفته طول بکشد.

آیا مواد صافی مو طبیعی هستند؟

برخی از درمان های صافی دائمی (ریباندینگ) از مواد ارگانیک استفاده شده اند و حاوی مواد شیمیایی مانند تیوگلیکولات، آمونیاک هیدروکسید سدیم، فرمالدئید یا مشتقات حیوانی نیستند. اینها بر پایه کراتین گیاهی هستند که برای مو ایمن تر و مهربان تر است.

اسید آمینه سیستین عامل صاف کننده دائمی و کراتین پروتئینی است که به ساقه مو استحکام می بخشد و ساقه موی آسیب دیده را احیا میکند. برای این موارد می‌توانیم تا 4 هفته منتظر بمانیم .

نتیجه گیری:

بله، شما می‌توانید پس از استفاده از صافی دائمی مو، از رنگ مو استفاده کنید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از صافی دائمی مو ممکن است باعث تغییر در ساختار موهای شما شود و از این رو، رنگ مو ممکن است به شکل متفاوتی در موهای شما جذب شود. همچنین باید مدت زمان کافی بین استفاده از صافی دائمی مو و رنگ مو قرار دهید تا موهای شما به طور کامل به حالت اولیه خود بازگردند و به خوبی برای رنگ شدن آماده شوند. قبل از استفاده از هر کدام از این محصولات، بهتر است با رنگ کار خود مشورت کنید.

نکات مهم در رنگ مو – نکات تخصصی آرایشگری زنانه

نکات مهم در رنگ مو – نکات تخصصی آرایشگری زنانه

نکات تخصصی رنگ مو در آرایشگری زنانه

رنگ کردن مو یکی از مراحل زیبایی بانوان میباشد که از قدیم الایام در میان اکثر مردم دنیا رواج داشته است .داشتن موهای رنگ کرده و زیبا، زیبایی خانم ها چند برابر میکند سفیدی موها را پوشانده و چهره را جوانتر نشان میدهد. رنگ کردن مو شکل چهره را در نظر افراد عوض میکند . کافیست عکس از خودتان را با دو تا رنگ مو کنار هم قرار هید تا تفاوت فاحش دوتا عکس را ببینید . این زیبایی مو ها در صورتی که توسط افراد متخصص متخصص رنگ مو و با متد های روز انجام شود زیبایی موها را چند برابر خواهد کرد.

رنگ مو ، رنگ و مش ، آموزش رنگ مو ، رنگ مو استخوانی
نکات تخصصی در آرایشگری زنانه

بعضی خانم ها دوست دارند رنگ کردن موها را خودشان در خانه انجام دهند برای این منظور رعایت نکاتی لازم است که باید رعایت شود.

توصیه ما این است که برای رنگ کردن مو به صورت حرفه ای و تخصصی با پرداخت هزینه یا دستمزد حداقلی در آرایشگاه و پیش متخصص رنگ مو انجام دهید.

نکات مهم در رنگ کردن موی زنانه

نکاتی که آرایشگران و متخصص رنگ مو برای رنگ کردن موهای مشتری رعایت میکنند به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده میشود .

متخصص رنگ مو ، رنگ مو شرابی ، رنگ مو با دمجانی
متخصص رنگ مو در تهران

1 – اگر بین موهایتان تارهای سفید مو هست اول از قسمت جلوی سر شروع به رنگ کردن موهایتان بکنید.
2 – اگر در موهای شما «ساقه» روشن تر از «ریشه» است، اول ساقه موها را رنگ کنید، بعد ریشه را.
3 – پس از اتمام رنگ کردن، اگر جنس موها زبر و خشن و تارهای سفید زیاد باشد از کلاه پلاستیکی استفاده نکنید.
4 – اگر می خواهید موهای طبیعی خود را برای اولین بار یک یا دو درجه روشن‌تر کنید ، رنگ مویتان را با اکسیدان شماره 2 مخلوط کنید و طرز رنگ زدن از ساقه و پشت سر است.
5 – مواد دکلره و رنگ‌ها همیشه باید در ظروف غیرفلزی ریخته شوند و از به کار بردن شانه، برس و کاسه فلزی خودداری نمایید.
6 – قبل از رنگ آمیزی و دکلره، دور صورت، گردن و گوش‌ها را چرب کنید.
7 – بعد از دکلره و رنگ کردن موها، سشوار بکشید.
8 – از استفاده از مواد شیمیایی روی پوست که سوزش یا زخم یا ناراحتی دارد خودداری کنید.
9 – حجم اکسیدان نباید از آنچه توصیه شده بیشتر شود.

رنگ مو هایلایت زیتونی ، آموزشگاه رنگ مو ، رنگ مو 2020
متخصص رنگ مو در تهران