آیا می توانم بعد صافی دائمی مو از رنگ مو استفاده کنم؟

آیا می توانم بعد صافی دائمی مو از رنگ مو استفاده کنم؟

درمان های کراتینه یک راه عالی برای از بین بردن موخوره و صاف کردن کوتیکول مو است. کراتینه مو یک اثر درمانی موقت است که به تدریج در مدت 3 تا 6 ماه  اثر خود را از دست میدهند. (بسته به کراتینه درمانی مورد استفاده).

خاصیت مواد کراتینه

پروتئین کراتین حاوی سیستئین دی سولفید است که پل های دی سولفیدی را تشکیل می دهد که بسیار قوی هستند و به سختی نفوذ می کنند. بنابراین به احتمال زیاد منجر به یک نتیجه حذف رنگ مو به صورت ناهموار خواهد شد. با این حال می توان پروتئین کراتین را حذف کرد تا بستر برای حذف یکنواخت رنگ طوسی آماده شود.

برای از بین بردن سد پروتئینی کراتین از شامپوی حاوی سدیم مانند سدیم لوریل سولفات استفاده کنید زیرا این ماده توانایی تجزیه کراتین را دارد.

چگونه موهای کراتینه را آماده رنگ کنیم.

برای موهایی که دارای پروتئین کراتین هستند، یک قاشق غذاخوری نمک (کلرید سدیم) را به دو یا سه قاشق غذاخوری از شامپو اضافه کنید. موها را دو یا سه بار در روز بشویید تا زمانی که مو به حالت رنگ اولیه خود بازگردد، این ممکن است تا چند هفته طول بکشد.

آیا مواد صافی مو طبیعی هستند؟

برخی از درمان های صافی دائمی (ریباندینگ) از مواد ارگانیک استفاده شده اند و حاوی مواد شیمیایی مانند تیوگلیکولات، آمونیاک هیدروکسید سدیم، فرمالدئید یا مشتقات حیوانی نیستند. اینها بر پایه کراتین گیاهی هستند که برای مو ایمن تر و مهربان تر است.

اسید آمینه سیستین عامل صاف کننده دائمی و کراتین پروتئینی است که به ساقه مو استحکام می بخشد و ساقه موی آسیب دیده را احیا میکند. برای این موارد می‌توانیم تا 4 هفته منتظر بمانیم .

نتیجه گیری:

بله، شما می‌توانید پس از استفاده از صافی دائمی مو، از رنگ مو استفاده کنید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از صافی دائمی مو ممکن است باعث تغییر در ساختار موهای شما شود و از این رو، رنگ مو ممکن است به شکل متفاوتی در موهای شما جذب شود. همچنین باید مدت زمان کافی بین استفاده از صافی دائمی مو و رنگ مو قرار دهید تا موهای شما به طور کامل به حالت اولیه خود بازگردند و به خوبی برای رنگ شدن آماده شوند. قبل از استفاده از هر کدام از این محصولات، بهتر است با رنگ کار خود مشورت کنید.

دکلره یا بیرنگ کردن مو

دکلره یا بیرنگ کردن مو

دکلره (Decolorization) یا بیرنگ کردن مو به فرآیندی گفته می‌شود که در آن رنگ موها به صورت شیمیایی از موهای شما حذف می‌شود. در این فرآیند، اکسیدان سفید به کرم رنگدهی شما اضافه می‌شود و موادی مانند آمونیاک و پراکسید هیدروژن نیز استفاده می‌شوند تا رنگ موها را از بین ببرند.

دکلره مو برای چه موهایی مناسب است؟

دکلره مو معمولاً برای حذف رنگ‌های تیره که دوام بیشتری دارند استفاده میشود، زیرا رنگ‌های تیره شامل پیگمنت‌های بزرگتر و بیشتری هستند که برای حذف آن‌ها نیاز به استفاده از مواد شیمیایی قوی تری مثل دکلره دارند.

دکلره مو برای چه موهایی مناسب است؟

به عنوان مثال، اگر قصد دارید موهای تیره تان را به رنگ مش دربیاورید، ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید تا رنگ موهای قبلی به طور کامل حذف شود، سپس می‌توانید رنگ مورد نظر خود را بر روی موهای بیرنگ شده تان اعمال کنید.

آیا می‌توانم پس از دکلره مو، موهایم را رنگ کنم؟

بله، پس از دکلره مو، می‌توانید موهای خود را رنگ کنید. با این حال، باید به یاد داشته باشید که دکلره مو ممکن است باعث آسیب دیدگی موها شود و به همین دلیل باید برای حفظ سلامت موهای خود، از مواد حفاظتی مانند ماسک مو و روغن مو استفاده کنید.

همچنین، اگر قصد دارید موهای خود را رنگ کنید، باید مطمئن شوید که رنگ مورد نظر با موهای بیرنگ شده خود سازگار است. برای مثال، اگر قصد دارید موهای خود را از رنگ بلوند به رنگ تیره‌تری مانند مش یا قهوه‌ای تیره برای رنگ کردن، باید از رنگ‌هایی با قدرت کمتر استفاده کنید تا موهای شما آسیب نبینند.

بالا بردن ماندگاری رنگ مو

لازم به ذکر است که برای حفظ رنگ موهای جدید، باید از محصولات حفاظتی مانند شامپو و روغن مو استفاده کنید و در مراقبت از موهای خود دقت کنید تا آن‌ها هرگز آسیب نبینند. همچنین برای بهترین نتیجه، می‌توانید به آرایشگر متخصص مراجعه کنید تا راهنمایی لازم را در انتخاب رنگ مناسب و روش صحیح رنگ کردن موهای خود دریافت کنید.

آموزش دکلره مو

این اطلاعات صرفا برای بالا بردن اطلاعات کاربر میباشد ولی اگر علاقمند زیادی به رنگ کردن مو دارید میتوانید به یک آموزشگاه آرایشگری زنانه مراجعه کنید و رنگ کردن مو را به صورت تخصصی و حرفه ای اموزش ببینید.

چگونه دکلره مو انجام میشود؟

دکلره مو به صورت شیمیایی انجام می‌شود و برای انجام این فرآیند، بهتر است به آرایشگر متخصص مراجعه کنید تا به شما راهنمایی کند. با این حال، در کل فرآیند دکلره مو به شرح زیر است:

آماده کردن موها:

قبل از شروع به دکلره مو، باید مطمئن شوید که موهای شما خالی از هر گونه روغن، مواد محافظتی یا محصولات مویی هستند تا کرم دکلره به خوبی بر روی موهای شما جذب شود.

آماده کردن کرم دکلره:

کرم دکلره شامل یک اکسیدان قوی مانند پراکسید هیدروژن است که با مخلوط کردن آن با یک ماده شیمیایی مانند آمونیاک، به یک کرم قوی تبدیل می‌شود. این کرم برای دکلره مو بکار می‌رود.

اعمال کرم دکلره بر روی موها:

با استفاده از برس مخصوص، کرم دکلره را به موهای شما اعمال می‌کنند. برای اعمال بهتر، موهای شما به قسمت‌های کوچکتری تقسیم می‌شوند و سپس کرم دکلره بر روی هر بخش اعمال می‌شود. بعد از اعمال کرم دکلره، باید منتظر شوید تا کرم بر روی موها محکم شود.

شستشوی موها:

پس از اینکه کرم دکلره بر روی موها محکم شد، موها با آب شسته می‌شوند تا کرم به خوبی از موها برداشته شود. بعد از شستشو، باید موها با حوله خشک شوند.

آموزش دانه مصنوعی دادن به مو

مراقبت از موها:

پس از دکلره مو، بهتر است از محصولات مرطوب‌کننده و حفاظتی مانند روغن مو و ماسک مو استفاده کنید تا موهای خود را تقویت کنید و آسیب دیدگی آن‌ها را برطرف کنید.

لازم به ذکر است که دکلره مو به دلیل حاوی مواد شیمیایی قوی، ممکن است موهای شما را آسیب دهد و به همین دلیل بهتر است این فرآیند را توسط آرایشگر متخصص انجام دهید.

ترکیبات پایه های دکلره چی هست؟

پایه‌های دکلره مو معمولاً شامل مواد شیمیایی مختلفی می‌شوند که به عنوان اکسیدان در فرآیند دکلره مو به کار می‌روند. پایه‌های دکلره شامل موارد زیر می‌باشند:

پراکسید هیدروژن:

این ماده یکی از پایه‌های رایج دکلره مو است. پراکسید هیدروژن، به عنوان اکسیدان قوی در فرآیند دکلره مو استفاده می‌شود و با کمک آمونیاک و دیگر مواد شیمیایی، رنگ موها را از بین می‌برد.

آمونیاک:

این ماده یکی دیگر از پایه‌های دکلره مو است. آمونیاک به عنوان یک ماده قوی با اکسیدان‌های دیگر ترکیب می‌شود و با افزایش pH موها، رنگ موها را از بین می‌برد.

سولفات:

این ماده در برخی از فرمولاسیون‌های دکلره مو به عنوان پایه استفاده می‌شود. سولفات، به عنوان یک ماده شیمیایی پایدار، به عنوان اکسیدان در فرآیند دکلره مو استفاده می‌شود.

اتیلن دی‌آمین تترا استات (EDTA):

این ماده به عنوان یکی از پایه‌های دکلره مو استفاده می‌شود. EDTA به عنوان یک کیلاتور فعال عمل می‌کند و با کمک آمونیاک و دیگر مواد شیمیایی، رنگ موها را از بین می‌برد.

چگونه مو با دکلره کردن سفید میشود؟

بیرنگ کردن یا سفید کردن مو (که به آن دکلره کننده نیز می گویند) مانند رنگ مو معمولی عمل می کند، زیرا از یک “توسعه دهنده” یا “فعال کننده” (معمولا پراکسید هیدروژن) برای نرم کردن و بلند کردن کوتیکول مو استفاده می کند. با این حال، شباهت بین رنگ مو و دکلره تا این مرحله مشابه همدیگر هستند. در دوره رنگ مو چگونگی دکلره کردن مو به صورت جزبهجز آموزش داده میشود.

چگونه مو سفید میشود؟

دکلره مو به جای رسوب رنگ در ساقه مو، عامل سفید کننده به ساقه نفوذ می کند و مولکول های رنگی را که از قبل وجود دارد پراکنده می کند. هر چه مولکول های رنگ بیشتری پراکنده شوند، مو روشن تر می شود.

چرا باید موها را دکلره کنیم؟

بلیچینگ مخصوصاً زمانی مفید است که می خواهید از رنگ موی تیره به رنگ بسیار روشن تر بروید. بیشتر رنگ‌های مو را می‌توان با پراکسیدهای با حجم بالاتر مخلوط کرد تا رنگ مو را افزایش دهد، اما برای اینکه به روشن‌ترین سایه‌های رنگ مو برسید، معمولاً باید ابتدا موها را با یک ماده سفید کننده از قبل روشن کنید.

مدت زمان دکلره مو چقدر است؟

مهم است که توجه داشته باشید که دکلره کردن مو یک فرآیند بسیار سخت است و اگر مراقب نباشید می تواند نتایج مخربی داشته باشد. قبلاً گفته‌ایم، اما باز هم تکرار میکنیم: ترکیبات معمولی رنگ مو پس از 30 دقیقه بی اثر می‌شوند، بنابراین «فرآوری بیش از حد» آنها تقریباً غیرممکن است.

چگونه دکلره مو به موها آسیب میزند؟

با این حال، دکلره مو تا زمانی که موها رطوبت داشته باشند فعال باقی می ماند و هر چه مدت زمان بیشتر شود، موها آسیب بیشتری می بینند. به همین ترتیب، هر چه رنگ مو را از رنگ طبیعی آن روشن‌تر کنید، آسیب بیشتری به آن وارد می‌شود، بنابراین همیشه هنگام استفاده از سفید کننده مو نهایت احتیاط را به کار ببرید.

لازم به ذکر است که دکلره مو ممکن است به موهای شما آسیب برساند، به خصوص اگر از مواد شیمیایی با قدرت بالا استفاده شود، بنابراین بهتر است این فرآیند را توسط آرایشگر متخصص انجام دهید و قبل از شروع به کار، تست حساسیت را انجام دهید. همچنین برای حفظ سلامت موهای خود باید پس از دکلره مو، از محصولات مرطوب کننده و محافظتی مانند روغن مو و ماسک مو استفاده کنید.

آموزش پیش پیگمان سازی یا پیگمنت تراپی یا دانه مصنوعی دادن به مو

آموزش پیش پیگمان سازی یا پیگمنت تراپی یا دانه مصنوعی دادن به مو

آموزش پیش پیگمان سازی یا پیگمنت تراپی یا دانه مصنوعی دادن به مو با روشهای نوین

خیلی از آرایشگران زنانه و رنگ کاران مو یا حتی متخصصان رنگ مو در استفاده از متد دانه مصنوعی دادن به مو چه در تیره کردن موهای روشن و چه در پوشش سفیدی موها مشکل دارند .

در عمل روشن‌سازی مو های رنگ شده یا رنگ نشده، پیگمنت‌های مو تخریب می شوند. که یکی از مضرات روشن کردن مو است.

همچنین روشن کردن موی تیره سخت است و تیره کردن موی سفید هم به سختی انجام می‌شود، یعنی مو به راحتی رنگ را نمی پذیرد. این تکنیک برای رفع این مشکل است.

این مبحث یکی از تکنیک های دوره آموزش تخصصی رنگ مو که توسط اساتید رنگ مو و یا با شرکت در دوره های تخصصی آموزشگاه آرایشگری زنانه میتوانید یاد بگیرد.

تکنیک رنگدانه یا دانه مصنوعی چیست؟

تکنیک دانه مصنوعی

تکنیک دانه مصنوعی یعنی شما بتوانید رنگدانه های مصنوعی را وارد موکنید . منظور رنگدانه های مصنوعی که فعال نشده باشند . اگر رنگدانه توسط اکسیدان فعال شود شما نمیتوانید بگید ما رنگدانه مصنوعی دادیم . و حتی اون قسمت های تیره مو را شما بیاید به جای رنگدانه های مصنوعی که توضیح خواهیم داد را به صورت مستقیم با  اکسیدان بزنید شما نمیتوانید بگید ما رنگدانه مصنوعی دادیم اون موقع میشه رنگ .

 

طریقه انجام دانه مصنوعی

انجام دانه مصنوعی به این طریقه که ابتدا رنگ مورد نظرتون را در طیف مورد نظر مثلا اگر طیف طلایی کار میکنید 5 یا 4 طلایی اگر زیتونی روش میخواهید کار کنید 4-یا 5 زیتونی.

آموزش دانه مصنوعی دادن به مو

توجه کنید ( این تکنیک برای موهای سفید است ) داخل کاسه رنگ به اندازه 10 یا 15 گرم رنگ خالی میکنید. به اندازه لازم آب مقطر ، همان اندازه ای که شما میتوانید مقدار رنگ تون را کاملا رقیق کنید اضافه کنید .

حدودا  2، 3یا 4 قطره اکسیدان 3 درصد یا 6 درصد به این ترکیب تون  اضافه میکنید .

طریقه استفاده از این ترکیب

این ترکیب یا محلول را به قسمت سفید موها میزنیم بعد از اتمام کار  10 دقیقه مکث میکنیم. بعد از مکث 10دقیقه ای بدون اینکه این رنگدانه های مصنوعی را از روی آنها پاک کنید یا حتی اونها را بشویید شروع میکنید به گذاشتن رنگ های روشن روی موها البته با رعایت اکسیدان 3 درصد یا 6 درصد.

کاربرد دیگر تکنیک دانه مصنوعی

کاربرد دیگر تکنیک پیش پیگمان سازی

یکی دیگه از کاربرد هایی که تکنیک پیش پیگمان سازی یا دانه مصنوعی دارد این است که شما میتوانید در تیره کردن موهای روشن از این تکنیک استفاده بکنید. یعنی اینکه موهایی که با دکلره به پایه های خیلی خیلی بالا رسیده و شما میخواهید اون را تیره کنید معمولا در مراکز رنگ و مش برای بعضی رنگ کارها مشکل است. اکثرا رنگ شون ماندگاری ندارد یا اون رنگ مورد نظر یا تیرگی مورد نظر حاصل نمیشود در این صورت میتوان از این تکنیک استفاده کرد.

 

پوشش سفیدی مو به روش دانه مصنوعی

به این صورت انجام میشود که شما رنگ 5/00 طبیعی  یعنی 5 طبیعی اکسترا یا  4 طبیعی اکسترا  به اندازه 15 الی 20 گرم داخل کاسه رنگ تون خالی میکنید . 2 گرم رنگ قرمز براش اضافه میکنید با اب مقطر کاملا رقیق میکنید چند قطره  مجددا اکسیدان 3 درصد یا 6 درصد میزنید روی قسمت های دکلره شده مو کار میکنید.

پوشش سفیدی مو به روش دانه مصنوعی

مجددا یک مکث 10 دقیقه ای میدهید و شروع میکنید به کار تیره . یعنی رنگ تیره تون را در پایه 5 یا پایه 6  روی موها میزنید و نتیجه خارق العاده این کار را میتوانید ببینید.

تکنیک دانه مصنوعی توسط متخصصان

موارد دیگر استفاده از تکنیک پیگمنت تراپی ، مورد جدیدی است  که در پیج اساتید خارجی میبینید  اگر توجه کرده باشید ماسک های رنگی مانند ماسک به رنگ زرد، ماسک به رنگ آبی، یا ماسک به بنفش دارید مشاهده میکنید دقیقا دارند از این تکنیک تنظیم رنگ یا پیگمنت سازی یا دانه دادن به مو استفاده میکنند.

تکنیک دانه مصنوعی توسط متخصصان

با این تفاوت که در این تکنیک ها از پیگمنت های خالص استفاده میکنند یا از شامپو سیلورها که حاوی رنگدانه های بنفش هستند.

اگر توجه کرده باشید خیلی از کاسه ها بنفش هستند و یا یک ماسک بنفش را دارند روی موها میریزند. اون ترکیب با استفاده از رنگدانه های بنفش درست شده یا شامپو سیلو با ماسک مو قاطی میکنند میزارند روی موها و رنگدانه مصنوعی بنفش را وارد موهایی که زردی دارند میکنند و زردی مو خارج میشود.

اصل مهم در دانه مصنوعی تنظیم رنگ است

یا بعضی وقت ها میبینید که ماسک ها زرد رنگ هستند و دارند روی موها میریزند . اینها با پیگمنت های زرد کار شده مخصوصا اگر بخواند رنگ های گرم کار کنند یعنی اگر بخواند رنگ گرمی را بعد از دکلره بزنند میاند از پیگمنت زرد استفاده میکنند با ماسک مو ترکیب میکنند به روش تنظیم رنگ (یعنی میاند رنگ گرم را روی دکلره ها تنظیم میکنند) و ماسک و ماده زرد رنگ را روی موها میزنند گرمی موها تامین میشود یعنی رفله های زردی که باید در رنگ گرم باشد تامین میشود و در نتیجه شما روی کار و پایان کار زیبایی از این تکنیک ها خواهید دید.

دانه مصنوعی بعد از رنگساژ ها

آموزش پیش پیگمان سازی یا پیگمنت تراپی یا دانه مصنوعی دادن به مو

اگر توجه کرده باشید بعد از رنگساژ هم این تکنیک را روی موها انجام میدند یعنی رنگ مو زده شده و همه کارهاش انجام شده حالا میاند تون زردی براش اضافه میکنند.  یعنی دوباره بهش رنگدانه میدهند. یا زردی رنگساژها را میگیرند باز بهش پیگمنت بنفش میدهند تمام این کارهایی که قبل از انجام رنگ مو انجام میدهید میتوانید حتی بعد از رنگساز هم به راحتی میتوانید انجام دهید.

هنگام رنگ کردن مو چه اتفاقی میافتد؟

هنگام رنگ کردن مو به همان رنگ یا سایه تیره تر، مولکول های رنگدانه مصنوعی جدید به رنگدانه طبیعی مو اضافه می شود که رنگ آن را تغییر می دهد. در حالی که در روشن کردن رنگ طبیعی مو، رنگدانه های طبیعی تیره تر ابتدا باید شکسته شوند و سپس با رنگدانه های مصنوعی جدید جایگزین شوند.

چگونه مو به رنگ مورد نظر درمیاد؟

آمونیاک یک ترکیب قلیایی با اکسیژن و هیدروژن، کوتیکول‌های مو را بلند کرده و باز می‌کند و به مولکول کوچک رنگ اجازه می‌دهد به قشر داخلی نفوذ کند. همانطور که مولکول رنگ توسط پراکسید هیدروژن اکسید می شود، آمونیاک  محیط قلیایی را فراهم می کند و به عنوان یک عامل کاتالیزوری پیوند می دهد و رنگدانه رنگ طبیعی مو را می شکند. ترکیبات مختلف ترکیب رنگدانه رنگ های اصلی، سایه نهایی انتخاب شده را فراهم می کند. بنابراین هنگامی که از ColorB4 برای حذف رنگدانه مصنوعی استفاده می شود، موها به رنگدانه اصلی بر نمی گردند، زیرا به دلیل فرآیند روشن شدن حذف شده است.

چرا رنگ مو پاک نمیشود؟

مولکول های رنگدانه رنگ دائمی بسیار کوچک هستند و به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی به عمق قشر مو نفوذ کنند. اما طبیعتاً این مولکول‌ها در طول شامپو کردن به سادگی از مو می‌ریزند. برای به دام انداختن مولکول های رنگ در قشر، رنگ از آمونیاک مخلوط با پراکسید هیدروژن استفاده می کند.

چگونه رنگ مو را پاک کنیم؟

در حالی که مولکول رنگ کوچک درون قشر مو قرار دارد، یک واکنش اکسیداسیون رخ می دهد و شروع به متورم کردن مولکول رنگ به اندازه بسیار بزرگتر می کند. در نهایت این مولکول به قدری بزرگ میشود که به دام افتاده و قادر به فرار از طریق کوتیکول مو نیست. بنا بر این برای پاک کردن رنگ مو باید این رنگدانه را به اندازه ای کوچک کنید تا از کوتیکولهای مو خارج شود.

 

مشاور رنگ و تریکولوژیست، می‌گوید: بسیاری از مردم اثرات نهایی رنگ را می‌بینند و فکر می‌کنند که همین است. اما تأثیر رنگ بر روی رنگدانه‌های واقعی مو، به‌ویژه برای کسانی که موهای خود را روشن می‌کنند، با چشم غیر مسلح مشهود نیست. آمونیاک رنگدانه را از موهای شما پاک می کند، بنابراین حتی با یک پاک کننده رنگ مو، رنگ بکر اصلی ممکن است برنگردد زیرا رنگدانه های طبیعی توسط خود رنگ از بین رفته اند.

” چهار رنگدانه طبیعی در مو وجود دارد. موهای سیاه و قهوه ای توسط رنگدانه های ملانین و موهای قرمز و بلوند توسط رنگدانه های فئوملانین ایجاد می شوند.

این رنگدانه های طبیعی توسط سلول هایی به نام ملانوسیت تولید می شوند. رنگ طبیعی موها به نسبت رنگدانه موجود، مقدار و مخلوط بستگی دارد.

به شرطی که شما تکنیک های تنظیم رنگ و  پیش پیگمان سازی را بلد باشید.

مدل برای آرایشگاه زنانه

مدل برای آرایشگاه زنانه

مدل رایگان برای آرایشگاه زنانه در تهران

آموزشگاه های آرایشگری زنانه ، برای آموزش هنرجوهای خود مدل رایگان را در تمام حرفه های آرایشگری زنانه یا به صورت رایگان یا به صورت دریافت مبلغ مواد میپذیرند . مربیان آموزشگاه ها حین انجام کار بر روی مدل ، خودشان نظارت کامل دارند تا مشکلی برای مدل پیش نیاد . چند سالی است که در حالت کلی ، به دلیل افت مشاغل ، جذب مدل برای آرایشگاه ها کمتر شده و هنرجو هم کمتر شده است . ضمنا فراموش نشود مل هم برای بعضی از خدمات آرایشگری در جامعه زیاد میباشد  .

در صورتی که شما هم میخواهید یکی از خدمات آرایشگری را در تهران با قیمت مناسب یا رایگان دریافت کنیدد با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید .

مدل رایگان برای رنگ مو ، مدل رایگان برای کاشت ناخن ، مدل رایگان برای کوتاهی مو
مدل رایگان برای آرایشگاه زنانه

خدمات آرایشگری رایگان

مدل رایگان کوتاهی مو💇💇

مدل رایگان صاف و فرکردن مو👧🙎

مدل رایگان انواع رنگ ومش (هایلایت، لولایت، آمبره، سامبره و…)

مدل رایگان برای شینیون 👸👰👱‍♀

مدل رایگان برای میکاپ💄💄💋

مدل رایگان برای کاشت ناخن ❇️ ❇️

برای مدل شدن سریعتر اقدام کنید 🏃‍♀🏃‍♀🏃‍♀

متفاوت ترین و بهترین ها رو با ما تجربه کنید👌💃💃💃

و از همه مهتر مژده به مناسبت بازگشایی مدارس میتونید بچه هاتون رو هم تا سن 7سال برای ( پسرا) برای کوتاهی به آموزشگاه ما بیارید👩‍👦‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧👩‍👧‍👦👩‍👦

نکات مهم در رنگ مو – نکات تخصصی آرایشگری زنانه

نکات مهم در رنگ مو – نکات تخصصی آرایشگری زنانه

نکات تخصصی رنگ مو در آرایشگری زنانه

رنگ کردن مو یکی از مراحل زیبایی بانوان میباشد که از قدیم الایام در میان اکثر مردم دنیا رواج داشته است .داشتن موهای رنگ کرده و زیبا، زیبایی خانم ها چند برابر میکند سفیدی موها را پوشانده و چهره را جوانتر نشان میدهد. رنگ کردن مو شکل چهره را در نظر افراد عوض میکند . کافیست عکس از خودتان را با دو تا رنگ مو کنار هم قرار هید تا تفاوت فاحش دوتا عکس را ببینید . این زیبایی مو ها در صورتی که توسط افراد متخصص متخصص رنگ مو و با متد های روز انجام شود زیبایی موها را چند برابر خواهد کرد.

رنگ مو ، رنگ و مش ، آموزش رنگ مو ، رنگ مو استخوانی
نکات تخصصی در آرایشگری زنانه

بعضی خانم ها دوست دارند رنگ کردن موها را خودشان در خانه انجام دهند برای این منظور رعایت نکاتی لازم است که باید رعایت شود.

توصیه ما این است که برای رنگ کردن مو به صورت حرفه ای و تخصصی با پرداخت هزینه یا دستمزد حداقلی در آرایشگاه و پیش متخصص رنگ مو انجام دهید.

نکات مهم در رنگ کردن موی زنانه

نکاتی که آرایشگران و متخصص رنگ مو برای رنگ کردن موهای مشتری رعایت میکنند به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده میشود .

متخصص رنگ مو ، رنگ مو شرابی ، رنگ مو با دمجانی
متخصص رنگ مو در تهران

1 – اگر بین موهایتان تارهای سفید مو هست اول از قسمت جلوی سر شروع به رنگ کردن موهایتان بکنید.
2 – اگر در موهای شما «ساقه» روشن تر از «ریشه» است، اول ساقه موها را رنگ کنید، بعد ریشه را.
3 – پس از اتمام رنگ کردن، اگر جنس موها زبر و خشن و تارهای سفید زیاد باشد از کلاه پلاستیکی استفاده نکنید.
4 – اگر می خواهید موهای طبیعی خود را برای اولین بار یک یا دو درجه روشن‌تر کنید ، رنگ مویتان را با اکسیدان شماره 2 مخلوط کنید و طرز رنگ زدن از ساقه و پشت سر است.
5 – مواد دکلره و رنگ‌ها همیشه باید در ظروف غیرفلزی ریخته شوند و از به کار بردن شانه، برس و کاسه فلزی خودداری نمایید.
6 – قبل از رنگ آمیزی و دکلره، دور صورت، گردن و گوش‌ها را چرب کنید.
7 – بعد از دکلره و رنگ کردن موها، سشوار بکشید.
8 – از استفاده از مواد شیمیایی روی پوست که سوزش یا زخم یا ناراحتی دارد خودداری کنید.
9 – حجم اکسیدان نباید از آنچه توصیه شده بیشتر شود.

رنگ مو هایلایت زیتونی ، آموزشگاه رنگ مو ، رنگ مو 2020
متخصص رنگ مو در تهران