آموزشگاه پاکسازی پوست تهران

آموزشگاه پاکسازی پوست تهران

بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست تهران کجاست؟

پاکسازی پوست چیست و چگونه انجام میشود؟

پاکسازی پوست چه تاثیری دارد ؟

پاکسازی پوست چیه؟

پاکسازی پوست چگونه انجام میشود؟

پاکسازی پوست چه ضرری دارد؟

آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران کجاست؟

آیا مدرک پاکسازی پوست در کشور های خارجی معتبر میباشد؟

پاکسازی پوست در آرایشگاه بهتر است یا پاکسازی پوست در خانه؟

نام دوره آموزشی آموزش پاکسازی تخصصی پوست صورت زنانه
اعتبار مدرک دوره مدرک بین المللی فنی حرفه ای و مجوز رسمی
نوع برگزاری دوره حضوری و عملی
مکان برگزاری دوره آموزشگاه مراقبت و زیبایی زنانه تهران
پیش نیاز احتیاج ندارد
تاریخ شروع دوره تمام روزهای سال
مربی آموزش
مدرس دوره آموزش پاکسازی پوست فنی حرفه ای
حداقل مدرک تحصیلی
دیپلم

 

Peeling-Skin cleansing- skin rejuvenation-skin supply

 

آموزشگاه های آرایشگری زنانه در سطح شهر استان تهران و کرج و دیگر شهرستان ها که توسط سازمان فنی حرفه ای مجوز فعالیت برایشان صادر شده است یکی از رشته های مود آموزش شان ، آموزش پاکسازی پوست میباشد. آموزش و یادگیری  پاکسازی و مراقبت از پوست برای رسیدن به پوست سالم ، شاداب و جوان تر، همیشه طرفداران زیادی را به دنبال دارد. از آنجایی که پوست ، اولین سد دفاعی بدن می باشد که وظیفه دفع سموم و آفات بدن و مواد زیان آور را از طریق تعرق به دنبال دارد.پوست انسان از اول بهار شروع میکند به خشک شدن و از دست دادن آب و چربی پوست.به همین خاطر در تابستان و فصل گرما مراقبت از پوست باید افزایش یابد .

این سلول‌ها در سطحی‌ترین بخش اپی‌درم پوست قرار گرفته‌اند .

مرکز آموزش تهران ، آموزشگاه آرایشگری ، پاکسازی پوست ، دانشجو مراقبت از پوست

پاکسازی پوست صورت چیست؟

هر نوع محصول یا روش لایه برداری که به اسکراب دستی یا مالیدن پوست نیاز دارد ، به عنوان لایه بردار فیزیکی یا عمل پاکسازی پوست شناخته می شود.

پاکسازی پوست یا پیلینگ یا لایه برداری پوست به معنای برداشتن لایه‌های مرده و شاخی پوست که در سطحی ترین بخش اپی درم پوست قرار گرفته اند میباشد . پاکسازی پوست باعث پاک شدن پوست و درخشندگی پوست می‌شود. چندین سال است که پاکسازی و لایه برداری پوست بین خانم‌ها پرطرفدار شده است و برای پاک کردن و تمیز کردن جوش های صورت ، لکه‌های قهوه ای پوست ، جای جوش و لکه‌ های بارداری بر روی پوست از روش پاکسازی پوست استفاده می‌کنند. پاکسازی پوست باعث شادابی، طراوت و زیبایی پوست خانم ها می‌شود. با لایه برداری و پاکسازی پوست می توان برای همیشه با مشکلات پوستی مانند زبر بودن پوست، کک و مک ، کدر بودن پوست ، چروک های پوستی و همچنین منافذ باز پوست خداحافظی کرد.

جایگاه شغلی پاکسازی مراقبت های پوست جزو مشاغل عادی و کم آسیب
مهمترین استاندارد مرتبط با این رشته استاندارد متعادل ساز چهره زنانه
نام استاندارد آموزش شايستگي پاكسازي پوست صورت زنانه

آموزش حرفه ای پاکسازی پوست در تهران

سلول های سطحی پوست هر 30 روز یکبار میمیرند و به صورت لایه ای در صورت جمع میشوند و راه را برای رشد سلول های  تازه باز میکنند .آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای بهترین کلا س ها را برای مراقبت و پاکسازی پوست دارد.

لایه برداری پوست تهران ، پاکسازی پوست ، پاکسازی پوست دکتر روازاده
قبل و بعد پاکسازی پوست یا لایه برداری پوست از سلول های شاخی و مرده

گاهی اوقات ، سلولهای مرده به طور کامل از بین نمی روند. این امر می تواند باعث ایجاد لکه های خشک و پوسته پوسته شده و باعث مسدود شدن پوست شود. پاکسازی پوست می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند.

طبق تحقیق آکادمی پوست آمریکا 2020 ، پاکسازی پوست باعث می شود تا پوست شما روشن تر به نظر برسد و با افزایش قدرت جذب مواد مورد نیاز و اثر بخشی محصولات موضعی مراقبت از پوست را بهبود بخشد.

پاکسازی و لایه برداری منظم پوست می تواند به جلوگیری از مسدود شدن منافذ پوست کمک کند ، در نتیجه باعث چروک کمتر پوست می شود.

پاکسازی صورت تو خونه

با یادگیری و آموزش پاکسازی پوست در تهران میتوانید در هزینه هاتون صرفه جویی کنید و پاکسازی پوست را خودتان در منزل بدون اتلاف وقت با کمترین هزینه انجام دهید علاوه بران هم میتوانید درآمد مناسبی از این شغل داشته باشید.

 

آموزش جوانسازی پوست در تهران

پاکسازی پوست در طولانی مدت می تواند تولید کلاژن را افزایش دهد. کلاژن کلید جوانسازی پوست است. همچنین این پروتئین باعث میشود حالت ارتجاعی پوست افزایش یابد ، و به این ترتیب باعث جلوگیری از ایجاد خطوط ریز و افتادگی پوست میشود یا پیری پوست صورت را خیلی کند میکند این عمل همان لایه برداری فیزیکی پوست است .

اهمیت پاکسازی پوست صورت

اهمیت پاکسازی پوست زمانی مشخص میشود که نتایج معجزه آسای آنرا ببینید . در صورت انجام نادرست ، لایه برداری فیزیکی ممکن است گاهی پوست شما را تحریک کند و منجر به از دست دادن آب ترانسپیدرمال شود. با پاکسازی پوست به صورت مکرر در برنامه زمانی مناسب چه در آرایشگاه ها و چه در سالن های زیبایی توسط متخصص پوست میتوانید به جوان سازی پوست تان کمک کرده و از ایجاد چروک بیشتر روی پوست و حذف لکه ها و کک و مک ها و … کمک کنید . پاکسازی و لایه برداری  پوست فواید معجزه آسایی در زیبایی صورت دارد .

پاکسازی پوست صورت، آموزش پاکسازی پوست ، آموزش جوانسازی پوست
دوره تخصصی پاکسازی پوست صورت در آموزشگاه مراقبت و زیبایی در تهران

مدت زمان کلاس های عملی و نظری پاکسازی و مراقبت های پوستی

زمان آموزش عملی 43 ساعت
طول کل دوره آموزش 64.5  ساعت
مدت زمان آموزش نظری 21.5 ساعت

چند وسیله برای لایه برداری های فیزیکی عبارتند از :

اسکراب های تمییز کننده ، دستمال لایه برداری ، برس های خشک ، لوفا ، سنگ های مخصوص ، غلطک میکرونیدلینگ یا میکرودرما ، هیدرودرمی .

انواع لایه برداری و پاکسازی پوست در مراکز زیبایی

در مراکز مراقبت و پاکسازی پوست از چند روش برای پاکسازی پوست استفاده میشود که با تشخیص نوع پوست مشتری توسط متخصص در این زمینه یکی از روش‌های زیر را جهت پاکسازی پوست به مشتری پیشنهاد داده و انجام می‌دهند.

ماسک پاکسازی پوست ، ماسک لایه برداری پوست ، اموزشگاه پاکسازی پوست

روش‌های متداول لایه برداری عبارتند از:

لایه برداری شیمیایی: پاکسازی پوست در این روش با اسیدها و آنزیم‌های خاصی باعث از بین رفتن سلول‌های مرده لایه های آن می‌شوند در حقیقت یک سوختگی شیمیایی خفیف و کنترل شده در پوست به‌ وجود می‌آید . پاکسازی پوست با توجه به عمق لکه از یک روز تا دو هفته بازسازی پوست صورت می‌پذیرد.

لایه برداری مکانیکی: در لایه‌ بردارهای مکانیکی مواد ساینده‌ای مثل سنباده وجود دارد که روی سطح پوست کشیده می‌شوند و سلول‌های مرده را از روی آن سطح پوست برمی‌دارند که به‌ دنبال استفاده از آن تاثیر و نفوذ‌ داروهای پوست ، چند برابر گشته و بنابراین کمک مهمی برای درمان دارویی مثلا بهبود لک‌های صورت است.این روش برای از بین بردن لکه های بسیار عمیق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لایه برداری لیزری: دو نوع لیزر برای لایه برداری موجود است. لیزر دی‌اکسیدکربن یا فراکشنال و لیزر اربیم یاگ ، که در هر دو نوع به کمک بخار آب و گرما کار لایه برداری را روی پوست انجام می‌دهند. و در درمان برخی بیماری‌های پوستی مثل اسکار، کک‌و مک و لک‌های قهوه‌ای که درصورت و دست بیشتر افراد مسن دیده می‌شود و همچنین جوان‌ سازی پوست استفاده می‌شود.

هزینه دوره آموزش پاکسازی و مراقبت پوست تهران

هزینه آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه های مراقبت و زیبایی در تهران و دیگر شهر های ایران به دلیل تورم همیشه در حال افزایش است برای دریافت تعرفه به روز کلاس ها با یکی از آموزشگاه های بالا تماس بگیرید و هزینه ثبت نام را بپرسید. هزینه کلاس پاکسازی و مراقبت پوست آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران در سال ۹۹.

هزینه کلاس پاکسازی پوست صورت

توجه : بعضی اموزشگاه ها چندین دوره پوستی را با هم ادغام میکنند و یک دوره آموزشی کاملتری درست میکنند و به هنرجو اموزش میدهند هزینه این دوره ها زیادتر میباشد و زمان دوره در حالت کلی کمتر است .

آموزشگاه پاکسازی و مراقبت های پوست مبتدی تا پیشرفته در تهران

🔑خلاصه ایتم های اموزشی
📚شناخت اناتومی وفیزیولوژی پوست
📚شناخت انواع پوست
📚شناخت اسکالینگ پوست
📚آموزش پاکسازی پوست‌ زنانه
📚آموزش مراقبت زیبایی پوست ومو
📚آموزش میکرونیدلینگ از صفر تا صد طبق تکنیک های پبشرفته روز دنیا وشناخت کوکتل ها و اسنشیال ها
📚آموزش مزوتراپی
📚آموزش پلکسر ، پلاسما جت
📚آموزش انواع ماساژ های پیشرفته صورت
📚آموزش هیدرودرمی واکسیژن تراپی ولیفت‌ ورفع مشکلات پوستی واسترچ مارک و……
📚آموزش ازبین بردن جوش و چین و چروک و اسکار آکنه و ابله مرغان و برداشتن کک و مک و لک و خال و زگیل و میخچه و تاتو بوسبله دستگاه و مواد ارگانیک وشیمیایی
📗1.مشاوره استفاده صحیح ازمحصولات بهداشتی و کرمها

بهترین زمان برای پاکسازی و لایه برداری پوست چه زمانی است؟

فصول پاییز و زمستان یا اوایل بهار که اشعه خورشید نفوذ کمتری دارد، بهترین زمان برای انجام لایه برداری پوست یا پیلینگ است. پیلینگ را هر 6-3 ماه یکبار تکرار کنید تا پوستتان جوان و با طراوت گردد و اینگونه روند رشد سلول های جدید را افزایش دهید. پاکسازی دوره ای سبب جلوگیری از بسیاری از مشکلات پوستی نیز می شود.

مراقبت و پاکسازی پوست

سرفصل دوره های پاکسازی سی می

✔️عسل تراپی ، ✔️شکلات تراپی، ✔️میکرودرم، ✔️درما اف، ✔️میکرونیدلینگ ومزونیدلینگ ،✔️فیشیال تخصصی ،✔️لاین ویژه لیفت ،✔️لاین ویژه آبرسانی، ✔️لاین ویژه چشم ( رفع تیرگی چروک پفی ) ،✔️فیشیال ساده ،✔️گیاه درمانی ،✔️اسید تراپی،✔️تکنیک پوست کره ای ،✔️کلاژن تراپی ،✔️پلاسما ،✔️هیدرودرمی ،✔️ال ای دی تراپی ،✔️هایفو تراپی ،✔️آراف ،✔️ابریشم تراپی ،✔️ کربوکسی تراپی

24 دیدگاه در “آموزشگاه پاکسازی پوست تهران”

 1. سلام دوستان
  من یه کرم آبرسان برای روشن شدن پوست و یه کرم دور چشم برای سیاهی زیر چشم و یه بی بی کرم میخاستم برای پوست مختلط تا چرب لطفا پیشنهاد میدید؟

 2. سلام .من میخوام تو آرایشگاه خودم پاکسازی پوست وهمچنین خال برداری انجام بدم .چه توصیه ای بهم میکنید که از چه دستگاهی و موادی استفاده کنم؟

  میکرونیدلینگ هم میخوام انجام بدم چه دستگاهی بهتره ؟

   1. نه آموزش ندیدم چون مشتریام واسه چین و چروک و پاکسازی پوست و همچنین خالبرداری زیاد سوال میکنن و میگن بیاری تا ما بیاییم گفتم اگر میشه دوره ببینم.

 3. سلام وقت بخیر
  چند روز دیگه خواستگاری ام است چه ماسک ی استفاده کنم که پوست دست و صورت روشن شود.

 4. پاسخ مهسا

  سلام عزیزم تمامی روش های پاکسازی در عرض سه جلسه جواب میده و با یک جلسه فقط چند درجه پوست جواب میده

 5. سلام .
  من میخوام به خارج از کشور مهاجرت کنم . مبتدی هستم و از آرایشگری و خدمات پوست چیزی نمیدونم. میخواستم یه آموزشگاه خوب غرب تهران که آموزش هاش به درد بخور باشه و بتونم خدمات مراقبت و زیبایی پوست را یاد بگیرم بهم معرفی کنید . مدرک فنی حرفه ای میخوام بده و ضمنا آموزشگاه معتبر باشه .
  از آموزشگاه های بالا کدام رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم.

  1. پاسخ فرحناز

   من آموزشگاه سیمای درخشنده را (پیشنهاد میکنم) ولی خودتون تحقیق کنید باهاشون و دیگر آموزشگاه ها صحبت کنید و … بعد تصمیم بگیرید. البته اگر غرب تهران هستید و رفت آمد براتون نزدیکتره .

 6. سلام دوستان من در کلاس های آموزشگاه سیمای درخشنده شرکت کردم و الان دو هفته است که کلاس شون شروع شده و تو مباحث پاکسازی هستیم خیلی عالی توضیح میدن من قبلاً وقتی وسایل پاکسازی را می گرفتم اصلا نمیدونستم برای چه چیزی خوبه ولی الان با توضیحات عالی و کامل ایشون میتونم تمام محصولات را شناسایی کنم و که هر کدام برای چه پوستی خوبه.

  1. پلاسما جت همان پلکسر است و نوعی دستگاه است که جهت لیفت و سفت کردن پوست ، کاهش چین و چروک، جوانسازی دست و … استفاده می شود.
   موارد کاربرد پلاسما در نظرات آمده است.

  1. پاسخ پاکسازی پوست مبینا

   🔻پلاسما جت
   مخصوص 👇👇

   – جوانساز پوست
   – رفع چروک پیشونی و خط خنده
   – لیفت پلک، لیفت بینی
   – از بین بردن ترک های پوستی
   – رفع افتادگی پلک
   – رفع کک مک، زگیل، خال های گوشتی
   – گرفتن حجم بینی و فرم دهی به بینی

 7. سلام دوستان من با سابقه حدود 10سال در کار پوستی یعنی همان skin care شامل میکرونیدلینگ و پاکسازی پوست و …. برای جوانسازی ، آبرسانی و برطرف کننده لک …در خدمت هستم.
  اصلاح صورت و وکس ماساژ ومانیکور و پدیکور با قیمتهای مناسب

 8. سلام، همکارهای گلم خسته نباشین من از بچه های کلاس پاکسازی سیمای درخشنده هستم واقعا کار استاد حرف نداره، ما هم راضی هستیم از ایشون ، دو ماه پیش تو این آموزشگاه کلاس داشتیم باهاشون خیلی راضی بودیم، الانم دوباره ثبت نام کردیم کلاس هیرکات شون .

 9. سلام

  پلینگ صورت که برای مشتری انجام دادم صورت هنوز جوش داره.چرا؟؟؟
  اگر برای کسی چه برای جوش و چه برای روشن شدن پوست باید سه دوره رو بیاد ؟؟؟
  هنگام تعویض کرم ها با دستمال بعضی از زخم ها کنده میشه مشکلی نداره ؟؟؟

 10. سلام
  برای لک صورت کسی مزوتراپی انجام داده ؟ میخوام ببینم راضی است منم مزو کنم . صورتم لک داره

  1. پاسخ شاداب

   مزونیدلینگ یا مزووایت انجام بدید
   مزونیدلینگ با کوکتل توسکانی
   مزووایت با بی بی گلو یا استایو

  1. پاسخ آموزشگاه لیلا

   بستگی داره کار برای چی و کی باشه
   اگر عروس است و جوش های چرکی و فعال داره باید حداقل از یه ماه قبل تحت نظر باشه که برای روز عروسی ش و پاتختی و اینا کلا پوست ش خوب باشه.
   اگه مشتری عجله ای باشه که یه پاکسازی کن و آبرسان بزن بعد کاموفلاژ بزن فقط روی جوش ها و فید کن همون نقطه رو بعد یه فون درست و حسابی و کاور کن کارتو با پنکک و پودر فیکس که مات شود و نما نده کانسیلر سبز برای جوش های معمولی است نه خیلی زیاد اینو به مشتریت بگو من در حد توانم کار میکنم برات منتظر معجزه نباشد😊

 11. سلام منم سوال دارم .
  خسته نباشید امیدوارم روز خوبی شروع کنید، من رژیم غذایی لاغری گرفتم الان پوست صورت م شل و افتاده شده چی خوبه استفاده کنم استاد موقعی که میخندم چروک میشه

  1. پاسخ سوگند کاموسی

   سلام عزیزم
   روزتون پر برکت و سرشار از انرژی مثبت 💴🌷
   حتما از سرم های ضد چروک استفاده کن
   سرم اوردینری یا هیالورونیک اسید
   از کرم های ضد چروک هم میتونی استفاده کنی

   توی خونه پوستت ماساژ بده
   واما راه حل صد درصدی مزونیدلینگ و مزو تراپی هست
   از ماسک های خونگی هم میتونید استفاده کنید.

 12. سلام
  هزینه دوره پاکسازی پوست با مدرک فنی حرفه ای را لطف میکنید که شهریه دوره تخصصی پاکسازی چقدر میباشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.